Login to LovePlanet
Sign up
Single men no married heterosexuals.

Даниел

  • Last visit: 9 January 2021 at 13:49
  • 0
48 , Aries
Bulgaria, Veliko Turnovo
Gifts
Give a gift and you are sure to be noticed
I'm looking for:
  • I'm looking for: a woman aged 18 to 99 for friendship, a romantic relationship, starting a family, open relationship, travel together.
About me (freestyle)
  • Добър общителен внимателен кавалер във всяко едно отношение към всички жени момичета и девойки по целия свят.
I'm looking for
  • Със всяка жена, девойка и момиче,за всякакви отношения, независимо от всичко останало. Гледам човека до мен,а всичко останало не е толкова важно.
Personal Information
  • 165 cm, 60 kg, sporty body, Clean-shaven and brown eyes, Freckles.
  • Single
  • Maybe some day
  • Own an apartment
  • No
  • Associate Degree
  • Nearly enough to live
  • Озеленяване и поддръжка на зелени площи навсякъде.
  • I don't smoke, but I don't mind
  • I don't drink, but I don't mind
  • Russian(intermediate)
Self-portrait
  • Средно специално образование, комуникации.
  • Всякаква
  • Всичко
  • Всякакви
  • Всичко
  • Всички
  • Всичко
  • Всички
  • Нямам мнение
  • Смъртта на любимите ми хора
  • Зависи от определения човек
  • Нямам мнение.
  • Нормалното и допустимото
  • Нямам мнение
  • Нямам мнение
  • Всеки път е нещо различно
  • Нямам мнение
  • Честите рекламни блокове
  • Нямам мнение
  • https://loveplanet.ru/page/601547830700
We use cookies to improve user navigation and collect site attendance information. By working with this site you consent to the use of cookies.
Ok More